26. veslački susret osmeraca studenata strojarstva i brodogradnje

U subotu 27. listopada 2018. u 12 sati na regatnoj stazi "Jarun" održat će se 26. veslački susret osmeraca studenata strojarstva i brodogradnje Republike Hrvatske u organizaciji Hrvatskoga akademskoga vaterpolskoga kluba Mladost i Veslačkoga saveza Grada Zagreba.

Veslački susret osmeraca je akademska sportska priredba koja teži poticati i promicati veslanje kao akademski sport. Susret priređuje Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu i sportsko društvo FSB-a Omega.

Pokroviteljstvo veslačkom susretu dat će ministrica znanosti, obrazovanja i sporta prof. dr. sc. Blaženka Divjak, rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras i predsjednik Gradske skupštine grada Zagreba dr. sc. Andrija Mikulića. Sa Sveučilišta u Zagrebu susretu će nazočiti prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga, prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije.