15.02.2022

13. Znanstveno-stručni seminar "Sigurnost, zdravlje na radu i okoliš u metaloprerađivačkoj industriji"

Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko udruženje za ljevarstvo i Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Sisak organiziraju jednodnevni 13. Znanstveno-stručni seminar pod nazivom "Sigurnost, zdravlje na radu i okoliš u metaloprerađivačkoj industriji" koji će se održati 18. veljače 2022. u hibridnom obliku:
1. UŽIVO - u prostorijama Metalurškoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Aleja narodnih heroja 3, 44000 Sisak - uz pridržavanje svih važećih epidemioloških mjera
2. ONLINE - putem platforme za poslovnu komunikaciju Microsoft TEAMS.

Tematika ovogodišnjega seminara ukazat će na potrebu metaloprerađivačke industrije i gospodarstva općenito za rješavanje kompleksnih problema iz radnoga okruženja te potrebu za edukacijom stručnjaka kojima će stečene vještine i kompetencije omogućiti da identificiraju potencijalne opasnosti i rizike te pruže odgovarajuća rješenja za postizanje boljih životnih i radnih uvjeta te svojom djelatnosti doprinesu društvenoj odgovornosti.

POZIVNICA